Strona główna Strona główna O firmie Oferta Nasi klienci Kontakt

Wybrani klienci instytucjonalni


W związku z połączeniem firm HDI Asekuracja Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. oraz HDI SAMOPOMOC Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. w maju 2006r oraz lutym 2007r korzystaliśmy z usług firmy, "KURAK" Piotr Kurak przeprowadzki (czytaj więcej...)

Nowy Przewoźnik Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. 17 Stycznia 39, 00-906 Warszawa, oświadcza, że współpracowało z firmą ,,Kurak" (czytaj więcej...)

Biuro Usług Prawnych i Szkolenia "KODEKS" w Łodzi oświadcza iż w okresie od maja do lipca 2001 roku korzystało z usług wyżej wymienionej Firmy Pana Piotra Kuraka z siedzibą w Łodzi, ul. Skupiona 2, w zakresie dwóch przeprowadzek, zarówno mieszkania prywatnego jak i siedziby naszej istniejącej już szósty rok. (czytaj więcej...)

Merydian S.A.

W związku ze zmianą siedziby naszej firmy, w czerwcu 2003 roku, korzystaliśmy z pomocy firmy PPHU "Kurak" Piotr Kurak, której usługi z pełnym przekonaniem pragniemy Państwu polecić (czytaj więcej...)

W związku ze zmianą siedziby Wydziału Postępowań Administracyjnych budynku Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi mieszczącego się w Łodzi przy ul. Lutomierskiej 108/112 do budynku na ul. Sienkiewicza 26/28 korzystaliśmy  z usług firmy Transportowo - Usługowej "Kurak" (czytaj więcej...)

1   #   2

Jeśli nie możesz otworzyć referencji zainstaluj program do otwierania pdf np Adobe Reader


  Strona główna O firmie Oferta Nasi klienci Kontakt  

Zalecana przeglądarka internetowa IE 7 lub nowsza                                                                                 Copyright ® 2006-2007 Wszystkie prawa zastrzeżone